AMŠ – O´Neal cup Třebíz 20. 4.

První letošní závody už klepou na dveře. Letos začínáme v Třebízi a myslím, že už každému po zimě chybí výtečná Třebízská kuchyně plná dobrot. Trať bude připravená na jedničku jako vždy. Je na ní pár nových prvků a jsme první závody, kteří je budou mít možnost otestovat v závodním režimu. Připomínám registrace startovních čísel, které najdete zde: REGISTRACE. Opět jako v loňské roce není možné startovat pouze na lékařskou prohlídku a je nutné mít licenci. Pokud máte licenci jinou než ČAM, musí se vyplnit jednodenní licence a zaplatit 100 Kč. Startovné zůstává stejné jako v loňském roce a to 600 Kč.

Časový plán spolu s informacemi k závodišti najdete zde: ZÁVODIŠTĚ (zatím tam ještě není, ale předpokládám, že do konce týdne tam už bude).

Vyhlašování bude jako každý závod do pátého místa. Malá novinka bude tombola při vyhlášení, kde se budou losovat dvě ceny a to helma a kalhoty od značky O’Neal, které dodal náš generální partner firma Ride Hard (www.oneal.cz). Na závodech bude také nás novy partner firma top Dirt, která uvádí na trh nový produkt, který omezuje přilnavost bláta nejen na motocyklu, ale i na oblečení. Jsou připraveny vzorky a take budete moct vše vyzkoušet primo na stanku Stop Dirt. (www.stop-dirt.cz).

X