Máme pro Vás dobrou zprávu, která jak doufáme Vám usnadní a zrychlí proces získání licence. Od začátku roku se nám čím dál víc množí dotazy ohledně posílání žádosti jinak než poštou v papírové formě. Abychom Vám to usnadnili a nemuseli jste využívat poštu, tak bude nově možné nahrát oskenovanou žádost přímo přes web. Je to jednoduchý systém, kdy pouze nahrajete přes zabezpečenou stránku na web Vaši žádost. Nově je celá část žádosti o licenci, kterou vyplňujete sami interaktivní. To znamená, že jsou v ní kolonky do kterých stačí na počítači, telefonu, tabletu, apod. kliknout a dopsat nebo vybrat z nabídky co chcete. Tisk žádosti a následné razítko od lékaře za splnění lékařské prohlídky zůstává, protože lékařskou prohlídku a ověřené podpisy u zákonných zástupců zatím elektronicky nejsme schopni udělat. 

Postup elektronické žádosti:

  1. Vyplnit žádost, vytisknout ( stáhnout).
  2. Absolvovat lékařskou prohlídku, děti mladší 12 let musejí mít lékařskou prohlídku od sportovního lékaře. Pokud máte lékařem potvrzenou žádost o licenci jiné federace, stačí kopii přiložit k žádosti.
  3. Podepsat žádost. Žadatelé o licenci, kterým ještě nebylo 18 let musejí mít podpisy obou zákonných zástupců úředně ověřeny. V případě, že jsou rozvedeni stačí místopřísežné prohlášení. ( stáhnout)
  4. Zaplatit poplatek za licenci bankovním převodem na účet ČAM vedeného u Fio banky, a.s., č.ú. 2000671655/2010, IBAN: CZ3220100000002000671655, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, do zprávy pro příjemce uveďte jméno, příjmení a datum narození.
  5. Nahrát vyplněnou a oskenovanou žádost – Nahrát žádost.