Vydávání licencí na rok 2024 již začalo. Jediná změna oproti letošnímu roku je změna ceny u typu H a E na 800 Kč. Žádosti můžete posílat už teď, všechny informace o licencích a systému vydávání najdete zde na webu pod odkazem „licence“. Ještě probíhá jednání s pojišťovnou ohledně úrazových pojistek. To Vám dáme včas vědět a případně, kdo by měl už podanou žádost, tak se pouze doplní potřebné údaje po telefonu. Ještě chci požádat, abychom dokázali rozlišit rychlé a pomalé jezdce, aby jsme se vrátili zpět k používání licencí B a H. Protože se nám na závodech stále častěji stává, že rychlí jezdci mají licenci H a pak jsou z toho diskuze po kvalifikacích. 

Formulář žádosti o licenci bude v průběhu listopadu doplněn o elektronickou verzi, kterou budete moc přímo vyplnit v PC nebo telefonu. Spolu s tím přijde možnost posílat oskenované a kompletně vyplněné formuláře emailem. Důležité je, aby to byl opravdu sken a ne fotka. Potřebujeme formulář, který je 100% čitelný. 

Další novinky ohledně závodů v roce 2024 budeme průběžně zveřejňovat. Zatím je toho dost v přípravě, ale všechno se dozvíte, až to bude hotové na 100%. Kalendáře od jednotlivých seriálů můžete očekávat po novém roce.