Mistrovství Evropy IMBA OPEN V Písečské Zmoli

Již za týden a to 8.5. se pojede nejvýznamnější závod, který pořádá Český amatérský motosport společně s ČAM Motospotklubem Praha. Bude to Mistrovství Evropy IMBA. OPEN na trati Písečská zmole (Dalečín). Tohoto závodhttp://imba-cam-sefl.cz/wp-content/uploads/2016/06/A3_Plakat_pozvanka_FINAL.jpgu se zúčastní více než 30 jezdců ze 7 zemí. Českou republiku budou reprezentovat Tomáš Lhotský, Michal Strouhal, Ondřej Brendl, Patrik Bohuslávek, Jan Šefl, Matěj Macháček a Miloš Dvořák. Na prvních závodech v Dánsku, které byly extrémně náročné se podařilo Tomáši Lhotskému  získat výborné 13. místo a Český amatérský motosport pevně věří, že se mu tento výsledek podaří nejméně zopakovat.

Vstupné je 100,- Kč a pro děti do 12 let je vstup zdarma. Bude připravené občerstvení, které má na starosti p. Vašek. Slavnostní zahájení, během kterého budou představeni jezdci, proběhne ve 12:00. Ve 13:00 vyrazí jezdci ME na svoji první rozjížďku. Celkem čekají jezdce během dne 3 závodní rozjížďky po 18min a jednom kole.

Jako vložený závod ME IMBA je vložen společný závody Motolevel MX cup a AMŠ – O’Neal cup.

ČAM Motosportklub Praha děkuje Kraji Vysočina www.kr-vysocina.cz  a městu Bystřice nad Pernštejnem www.bystricenp.cz za poskytnutí dotace na uspořádání této významné akce.

 

X