Jménem Českého amatérského motosportu chci popřát všem našim příznivcům, kamarádům i soupeřům šťastný vstup do Nového roku 2022. Hodně zdraví a mnoho a mnoho zábavy na závodech, trénincích, soustředěních a dalších aktivitách spojených s motokrosem nebo endurem.
Chci také poděkovat za spolupráci, a práci pro motokros, našim střediskům a jejich vedoucím, časoměřičům, pořadatelům, majitelům závodních tratí, záchranářům, traťovým komisařům a zkrátka všem, co pomáhají ČAMu a motocyklovému sportu.
Hodně štěstí v dalším roce chci také popřát našemu sportu, tj. učeně terénním závodům motocyklů (motokros, enduro i quady), protože teď ho opravdu potřebuje. Motokros a motocyklový sport vůbec nejen, že dnes není tak úplně populární, ale mám takový pocit, že se spíše stále více a více posouvá na okraj propasti zapomnění a zatracení.
Za sebe mohu pouze slíbit, že udělám všechno možné i nemožné, aby tomu tak nebylo. Současně vyzývám všechny autority, pořadatele a další subjekty i osoby spojené s činností okolo motocyklového sportu, pojďme si společně sednout k jednomu stolu a nejen vymyslet, ale také jednat a uvést do praxe koncepci a systém, který bude fungovat a pomůže našemu milovanému sportu nejen v roce příštím, ale i v dalších letech.

Jan Šefl
Předseda ČAM