Soustředění ČAM v Dalečíně 12.8.

Český amatérský motosport pořádá letošní druhé motokrosové soustředění v Dalečíně od 12.8. do 14.8. Soustředění bude třídenní a jeho cena bude 2000,- Kč opět s možností zaplatit si jeden den (1000,- Kč), dva dny (1500,- Kč). Budou k dispozici tři stejní trenéři (absolventi Trenérské školy Univerzity Karlovy) jako každé naše soustředění tj. Jan Šefl, Jarmil Zelenda a Jan Šefl ml. Soustředění je pro všechny věkové kategorie od nejmenších po největší.

Pro jezdce s licencí ČAM je ubytování v domě zdarma, pro vlastníky ostatních licencí nebo žádné licence je ubytování za 120,- Kč/1 noc. Kapacita ubytování je omezená, proto doporučujeme se registrovat co nejdříve Připojení na proud bude k dispozici zdarma v depu. K dispozici bude kompletní sociální zázemí včetně sprchy. Jídlo je možné uložit v ledničce a je k dispozici mikrovlnka nebo pokud bude někdo chtít tak i sporák s troubou.

Program soustředění se bude skládat z dopoledních a odpoledních tréninkových jízd a bude zaměřené na závodní období. Večer se bude probírat teorie jízdy, výživa, kondiční příprava a technická příprava motocyklu.

Soustředění je vhodné pro jezdce všech věkových a výkonnostních kategorií. Jezdci jsou na soustředění rozděleni celkem do tří skupin. Děti, začátečnící a pokročilí. U dětí je kladen důraz na rozvíjení základních technických prvků, trénink rovnováhy a stability. Začátečníci mají trénink zaměřený hlavně na správnou techniku a správné ovládání motocyklu. Pokročilí jezdci mají trénink zaměřený na náročné technické prvky a rychlost.

Začek soustředění bude v pátek v 9:00 registrací. Od 10:00 začnou dopolední jízdy, které budou probíhat cca do 12:30. Odpolední jízdy začínají v cca 14:00 a končí v 16:30. V sobotu začínají dopolední jízdy v cca 9:30 a končí v cca 12:00, odpolední jízdy začínají kolem 14:00 a končí v nejpozději v 16:30. Konec soustředění bude v neděli v 15:00

Trénovat se bude jak na trati č. 1 tak na č. 2.

Pro bližší informace můžete napsat na email camsefl@seznam.cz a nebo zavolat p. Šeflovi 731 799 193

Fotografie z letošního jarního soustředění naleznete zde

[caldera_form_modal id=“CF5759b196ab693″ type=“button“]Přihláška[/caldera_form_modal]

X