Jarní soustředění

Český amatérský motosport pořádá letošní první motokrosové soustředění v Dalečíně od 7.4. do 9.4. Soustředění bude třídenní a jeho cena bude 2000,- Kč opět s možností zaplatit si jeden den (1000,- Kč), dva dny (1500,- Kč). Budou k dispozici dva stejní trenéři (absolventi Trenérské školy Univerzity Karlovy) Jarmil Zelenda a Jan Šefl. Soustředění je pro všechny věkové kategorie od nejmenších po největší. Protože se bude moci trénovat pouze na trati č. 2 vzhledem k přípravám tratě č. 1 na MMČR, tak je kapacita soustředění omezená na 35 lidí a pouze motocykly s obsahem vyšším 65ccm.

Pro jezdce s licencí ČAM je ubytování v domě zdarma, pro vlastníky ostatních licencí nebo žádné licence je ubytování za 120,- Kč/1 noc. Kapacita ubytování je omezená, proto doporučujeme se registrovat co nejdříve Připojení na proud bude k dispozici zdarma v depu. K dispozici bude kompletní sociální zázemí včetně sprchy. Jídlo je možné uložit v ledničce a je k dispozici mikrovlnka nebo pokud bude někdo chtít tak i sporák s troubou.

Program soustředění se bude skládat z dopoledních a odpoledních tréninkových jízd a bude zaměřené na předzávodní období. Večer se bude probírat teorie jízdy, výživa, kondiční příprava a technická příprava motocyklu.

Soustředění je vhodné pro jezdce všech věkových a výkonnostních kategorií. Jezdci jsou na soustředění rozděleni celkem do dvou skupin. Začátečnící a pokročilí. Začátečníci mají trénink zaměřený hlavně na správnou techniku a správné ovládání motocyklu. Pokročilí jezdci mají trénink zaměřený na náročné technické prvky a rychlost.

Začek soustředění bude v pátek v 9:00 registrací. Od 10:00 začnou dopolední jízdy, které budou probíhat cca do 12:30. Odpolední jízdy začínají v cca 14:00 a končí v 16:30. V sobotu začínají dopolední jízdy v cca 9:30 a končí v cca 12:00, odpolední jízdy začínají kolem 14:00 a končí v nejpozději v 16:30. Konec soustředění bude v neděli v 15:00

Trénovat se bude pouze na trati č. 2.

Pro bližší informace můžete napsat na email camsefl@seznam.cz a nebo zavolat p. Šeflovi 731 799 193

Fotografie z loňského jarního soustředění naleznete zde

Přihláška:

[caldera_form id=“CF58b564712b493″]

X